KONST / Litografier / Grafiska blad 3251624
nr 325 1624
Grafiska blad
2 st Peder Duke, 45x54 / 30x41 numrerade, 1993/1996
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 augusti 2004
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
ledande budet*